Pohostinec Monarch

Pohostinec Monarch

Grand Cru Restaurant a Bar

pohostinec Karlín

Pohostinec Karlín

Eshop s víny a destiláty

Eshop s víny a destiláty

Exkluzivní menu s humrem

Exkluzivní menu s humrem

Přidat recenzi
Nový termín konání bude brzy oznámen!
Číst více

Vážení zákazníci, s platností od soboty 14. 3. 2020 je restaurace uzavřena. O případných změnách Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení a v těchto náročných dnech Vám i Vašim nejbližším přejeme zejména zdravé tělo a klidnou mysl.

O nás

Objevte náš příběh

Grand Cru - Místo s originální atmosférou sídlící v ulici Lodecká 4 v centru Prahy.

Restaurace Grand Cru vznikla na krásném místě dřívější Červené tabulky, v barokním domečku s dvorem, pár kroků od Petrského náměstí.  Za projektem Grand Cru Restaurant stojí společnost Premier Wines & Spirits Group, která je skrze dceřinou firmu Premier Wines & Spirits jedním z největších distributorů vína, prémiových destilátu a nealko nápojů v Česku. Díky tomu je možné si u nás vybrat z 1500 druhů vín z celého světa, prémiových destilátů ze zahraniční i vlastní produkce Premier Wines & Spirits a vychutnat si je v pohodlí okouzlujícího místa ukrytého před ruchem velkoměsta.

 

V Grand Cru vaříme mezinárodní i českou kuchyni. Důraz je kladen hlavně na čerstvé, kvalitní české i zahraniční suroviny. Nemáme žádnou specializaci, žádná omezení. Náš zkušený tým šéfkuchařů společně s manažerem restaurace a hlavním sommeliérem dbají na dokonalý soulad jídla s vínem. Nabídka restaurace je pravidelně obměňována dle dostupnosti sezónních surovin.

 

Mimo jiné pořádáme tematické degustační večeře a to především ve spolupráci s vyhlášenými vinařskými domy z celého světa.

 

Grand Cru je ideálním místem pro setkání s přáteli, slavnostní večeře, obchodní jednání i firemní večírky.

Co si o nás myslí naši klienti

Recenze najdete na nezávislém webu TripAdvisor. Klikněte na ikonu.